Ладижинська сільська рада

Дата: 08.12.2022 14:32

Фото без опису25 грудня Ладижинським ліцеєм Ладижинської сільської ради буде організовано відвіз допомоги військовим до Різдва Христового.

Шановна громадо! Просимо Вас підтримати наших воїнів та подарувати їм частинку своєї любові. Що потрібно: харчові продукти, овочі, фрукти, смаколики, мед, їжа швидкого приготування, питна вода, чай, кава, ліки противірусні, протизапальні, засоби особистої гігієни (серветки вологі, серветки сухі, жіночі засоби особистої гігієни в берці)

Завдяки Вашій підтримці ми зможемо зробити на одну добру справу більше. Для формування та подальшої відправки несіть, будь ласка, допомогу в Ладижинський ліцей на 1 поверх в кабінет педагога-організатора. Все буде Україна!!! Тримаймося!!!