Дата: 07.12.2022 13:52

Фото без опису6 грудня 2022 року в м.Умань було підбито підсумки творчого конкурсу «З Україною в серці» (до Дня Збройних Сил України).

Учасники віком від 6 до 15 років змагалися у чотирьох номінаціях:

•        «Разом до перемоги» (малюнки) учасники: Марія Шевчук, Ірина Власюк, Анна Гульченко, Анжеліка Квашук, Вероніка Паламарчук, Анжеліка Удовенко, Марія Фащевська, Олександр Чепіга.

•        «Україна понад усе!» (проза) учасник: Юлія Парфенюк.

•        «Ще не вмерла Україна, і слава, і воля» (поезія) учасники: Міщанюк Ілля, Богдан Квашук.

•        «Говорить сива давнина» (проекти, презентації) учасники: Проданчук Олександр, Манькута Євгенія.

На розгляд журі було представлено понад 270 робіт (14 презентацій, 16 віршів, 18 прозових творів, решта – малюнки)

В кожній номінації і в кожній віковій категорії визначено переможців. Серед найкращих – і учні нашого ліцею Проданчук Олександр (9-А клас) - ІІІ місце та Квашук Богдан (10-А клас) - І місце.

Переможцям, серед яких були представники Христинівської, Монастирищенської, Уманської, Іваньківської та інших громад, урочисто вручено дипломи та призи. Проведено екскурсію підземеллями Василіанського монастиря. Кращі творчі роботи учасників конкурсу надіслано нашим захисникам.

Підготував Ладижинський ліцей Ладижинської сільської ради