Міжнародний День людей з інвалідністю

Дата: 02.12.2022 17:39

Фото без описуЩороку, 3 грудня, українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю - людей, які мають особливі потреби, деякі обмежені можливості і колосальну жагу до життя і праці.

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до Ваших проблем, захисту прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на тому, що права всіх людей, які мають певні особливості, пов’язані з інвалідністю, – рівні.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму і впевненості в своїх силах, щастя, добробуту,незламного духу, спокою і добра у серці, родинного затишку, заслуженої шани і вдячності людей тавитримки у всіх життєвих випробуваннях.

З повагою та вітаннями сільський голова Сергій ЦОКОЛЕНКО, начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Олена ПОПЕНКО