Ладижинська громада була представлена на Форумі «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК УМАНЩИНИ 2.0»

Дата: 30.11.2022 14:40

Фото без опису29 листопада 2022 року у місті Умань відбувся Форум «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК УМАНЩИНИ 2.0». Форум  присвячений економічному розвитку громад Уманського району під час війни.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури Алла Кодолова презентувала там проекти Ладижинської громади, які почали реалізуватися у громаді з початку війни. Загалом таких проектів є 7.

Найбільшими є:

1. Проекти для відпочинку та спорту в селі Рижавка, розпочаті ТОВ «ТЕРРА-2014».
  2. Розміщення об’єктів придорожнього сервісу в селі Ладижинка, реалізує проект Лавренюк Олександр.
  3. Розміщення торговельного центру з офісними приміщеннями в центрі села Ладижинка. За реалізацію цього проекту відповідає Пшенишнюк Роман.
  4. Влаштування на березі ставу в с. Ладижинка зони відпочинку та активних розваг, заплановане  ПрАТ «Укрзерноімпекс».

Після обговорення та дискусій, щодо розвитку громад Уманського району підписано Меморандум по створенню агрокластера «Слідами Трипільської Праматері» між Ладижинською, Уманською, Дмитрушківською, Паланською, Христинівською, Тальнівською, Жашківською, Буцькою, Маньківською, Монастирищенською громадами.

Підготував відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури