Зміна тарифу на послугу з централізованого водопостачання у селах нашої громади

Дата: 30.11.2022 12:01

Фото без описуЗ 1 січня 2023 року змінюється тариф на централізоване водопостачання. Вартість 1 м³ води становитиме 35 грн., а при відсутності лічильника – 188 грн. з особи.

Тариф на послугу водопостачання розглянутий та затверджений виконавчим комітетом Ладижинської сільської ради, пройшов громадські обговорення.

Причинами необхідності перегляду тарифів на централізоване водопостачання були:

• збільшення вартість електроенергії, яка використовується для роботи  свердловин;
  • зростання цін на сировину та матеріали, для ремонту поривів у мережах та проведення заходів з дезінфекції питної води;
  • зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Коригування тарифу дасть можливість підприємству розраховуватися за електроенергію, забезпечувати стабільну, беззбиткову діяльність. Підвищення тарифів на послугу централізованого водопостачання для соціально незахищених та малозабезпечених верств населення буде компенсовано через пільги та субсидії, які згідно законодавства, може безперешкодно оформити кожна родина.