Волонтерський рух Ладижинської громади - на допомогу ЗСУ

Дата: 28.11.2022 11:04

Фото без опису9-ть місяців повномасштабної війни. Україна знаходиться у вкрай складній ситуації та потребує підтримки  кожного. Прагнучи наблизити перемогу жителі  громади долучились до спільної справи та беруть на себе відповідальність розв'язувати різні питання: ремонтують авто наших воїнів, виготовляють окопні свічки,  шиють розгрузки, ноші та балаклави, плетуть маскувальні костюми та сітки, готують тушкованку, надають харчові продукти  та формують сухпаї.

Військовим громади надіслано (передано) 199 індивідуальних посилок. Неодноразово  збирались, за потребою, харчові продукти та різні речі тактичного та побутового призначення. Наразі проводиться збір коштів на потреби захисників: придбання авто та речей на замовлення.

Висловлюємо вдячність всім хто бере активну участь і працює для ПЕРЕМОГИ та майбутнього України!