Порушників Правил благоустрою населених пунктів Ладижинської громади карають штрафами

Дата: 24.11.2022 10:38

Фото без опису24 листопада 2022 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ладижинської сільської ради. На засіданні було розглянуто 8 протоколів про адміністративні правопорушення, які надійшли від Уманського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області. Протоколи  були складені поліцейськими офіцерами громади за спалювання листя та буряну.

Спалювання листя та буряну тягне за собою порушення Правил благоустрою, за що передбачено адміністративну відповідальність за ст.152 КУпАП та накладення штрафу від 340 до 1360 грн..

За результатами  засідання, жителі сіл Ятранівка, Ладижинка, Фурманка, Ропотуха,  Колодисте та  Шарин притягнуті до адміністративної відповідальності та мають сплатити відповідні штрафи протягом 15 днів.

Довідково: на розгляд комісії здебільшого потрапляють справи пов’язані з порушенням Правил благоустрою населених пунктів Ладижинської громади, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, справи про адміністративні правопорушення щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, вчинені мешканцями Ладижинської сільської територіальної громади.