Відбулася нарада по формуванню показників бюджету Ладижинської сільської територіальної громади

Дата: 22.11.2022 15:28

Фото без опису21 листопада 2022 року, під головуванням сільського голови Сергія Цоколенка, відбулась нарада по питанню формування видаткової частини бюджету Ладижинської сільської територіальної громади на 2023 рік.

На нараді були присутні головні розпорядники бюджетних коштів, керівники профільних відділів та служб сільської ради. Було обговорено показники, які лягли в основу Державного бюджету України на 2023 рік. З допомогою бюджетних видатків Ладижинської громади, забезпечується підтримка малозабезпечених сімей, здійснюється фінансування окремих галузей, наприклад, освіти, охорони здоров’я, житлового господарства. Бюджетні видатки забезпечують реалізацію численних програм соціального, економічного, культурного розвитку, впливають на підвищення рівня доходів і якість життя громадян і сприяють провадженню загальної економічної політики громади.

Бюджет є ключовою ланкою місцевих фінансів. Більшість вчених-економістів вважають саме зведений бюджет основою, що відображає фактичний стан економічних взаємовідносин громади з іншими суб’єктами економіки щодо формування та використання державних та місцевих коштів, розподілу та перерозподілу податків на пріоритетні цілі громади.

Підготував фінансовий відділ