ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик Електрична енергія, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 22.11.2022 10:39

Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик Електрична енергіярозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб:

20382, Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради, Черкаська обл.., Уманський р-н., с. Ладижинка, вул.. Шкільна, буд. 2, 04409849.

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками:

Петля Софія Володимирівна, тел.. 0637100227, email: sofiapetlia@ukr.net

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:  "Електрична енергія" ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями UA-2022-11-21-001571-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 1 056 000,00  грн.

Розмір бюджетного призначення: 1 056 000,00 грн

Ціна за одиницю: Ціна за одиницю товару формується ринком електричної енергії щомісячно

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 зі змінами.

Кількість:  200 000 кВт.

Термін надання послуг: з 1 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Параметри якості електричної енергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014.Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2010, IDT

Точки електричної енергії знаходяться за адресами: