Співпраця працівників соціальної сфери Ладижинської ТГ

Дата: 18.11.2022 11:21

Фото без описуЗа ініціативи працівників  Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» було  організовано он-лайн зустріч із Людмилою Поною, начальником відділу методичного забезпечення соціальної роботи, координатором Черкаського обласного центру соціальних служб, в якій взяли участь Олена Попенко, начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я і соціальні педагоги  ЗЗСО Ладижинської ТГ.

Основною метою зустрічі було  обговорення Соціальної роботи в громаді, дій адміністрації школи та працівників освіти, щодо виявлення та підтримки дітей, які потрапили у складні життєві обставини". Було чітко визначено права, дії та завдання адміністрації школи, працівників освіти, щодо соціально-виховної  роботи із категорійними дітьми та їх сім'ями. Встановили  ознаки виявлення насилля в сім'ї стосовно дітей та чинники які їх спричиняють.

Працівниками Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» було надано Алгоритм дій із покроковою роботою та механізмом виявлення на ранньому етапі вразливої сім'ї у якій виховуються діти та надіслано на електронні адреси закладів освіти.

За інформацією Комунального закладу

«Центр надання соціальних послуг