Коливання цін на харчі в Ладижинській громаді

Дата: 17.11.2022 15:45

Фото без опису17 листопада 2022 року проведено черговий моніторинг цін соціально значущих продуктів харчування. Вивчено ціни в усіх магазинах нашої громади.

Хочемо повідомити, що найнижчі ціни на хліб в селі Ладижинка, а на макаронні вироби в селі Текуча. За минулий тиждень знизилися ціни на яйця та крупу гречану.

За найнижчими цінами яйця Ви можете придбати в селах Ладижинка та Рижавка, а гречку в селі – Фурманка. В селах Рижавка, Колодисте, Фурманка, Затишок та Малий Затишок ціни залишилися без змін.

Стеження проводиться щотижнево робочою групою по контролю за цінами, до складу якої входять працівники виконавчого комітету та старости. З початку року проведено 35 цінових спостережень роздрібних цін на споживчі товари.

Моніторинг дає можливість контролювати зростання цін та зменшити Ваші витрати на продукти соціального кошика та товари першої необхідності.

Підготував відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектуриФото без описуФото без опису