15 листопада 2022 року відбулося засідання 22 позачергової сесії Ладижинської сільської ради VIII скликання

Дата: 16.11.2022 08:44

Фото без опису15 листопада 2022 року з хвилини мовчання на вшанування пам’яті мирних громадян, котрі загинули й усіх воїнів, які поклали власні життя, захищаючи у боротьбі із російськими окупантами право українців мирно та щасливо жити, розпочалось засідання 22 позачергової сесії Ладижинської сільської ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів, заступник сільського голови, начальники відділів. Для розгляду на порядок денний виносилося 30 питань.

Перед початком сесії Сергій Цоколенко вручив почесні грамоти Уманської районної військової адміністрації:

Депутату та секретарю Ладижинської сільської ради Наталії Гандзюк за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня Незалежності України.

Депутату Ладижинської сільської ради та засновнику ТОВ «АГРОФІРМА «ТЕРРА-2014» Андрію Харишуку за сумлінну працю, вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних сил України, у зміцненні української державності, активну громадську позицію та з нагоди Дня Української Державності.

Депутату Ладижинської сільської ради та президенту товариства ПрАТ «Укрзерноімпекс» Оксані Подвальниковій за сумлінну працю, вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних сил України, у зміцненні української державності, активну громадську позицію та з нагоди Дня Української Державності.

На засіданні сесії розглянуті наступні питання:

• Про внесення змін до Положення Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської  сільської ради»
  • Про затвердження Положення про відділення тимчасового проживання внутрішньо переміщених сімей
  • Про внесення змін до структури та штатного розпису КЗ «ЦНСП Ладижинської сільської ради»
  • Про  передачу благодійної допомоги КЗ «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» для Рижавського стаціонарного відділення
  • Про вилученння з оперативного управління та передачу основних засобів з балансу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради на баланс Виконавчого комітету  Ладижинської сільської ради
  • Про  передачу основних засобів в оперативне управління КЗ «ЦНСП» Ладижинської сільської ради
  • Про  передачу з балансу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради основних засобів на баланс Комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради»
  • Про внесення змін до рішення сесії від 28.05.2021 №8-13/VIIІ «Про затвердження програми «Шкільний автобус» на 2021-2022 роки»
  • Про внесення змін до комплексної  Програми «Турбота » на 2021 – 2022 роки
  • Про надання допомоги  на поховання
  • Про надання дозволу на розроблення детального плану території в селищі Затишок
  • Про затвердження  детального плану території в селі Рижавка по вулиці Шевченка
  • Про затвердження переліку комунальних закладів, в яких розміщено внутрішньо переміщених осіб
  • Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження
  • Про внесення змін до структури та чисельності  апарату Ладижинської сільської ради, її виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради на 2022 рік
  • Про надання частини щорічної основної відпустки сільському голові
  • Про звіт про виконання бюджету Ладижинської сільської територіальної громади за 9 місяців 2022 року
  • Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2021 №14-29/VIII
  • Також було розглянуто низку земельних питань

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій Ладижинської сільської ради.

Результати поіменного голосування засідання 22 позачергової сесії сільської ради VIII скликання  опубліковані на офіційному вебсайті Ладижинської сільської територіальної громади, в день голосування.