Дата: 09.11.2022 10:25

Фото без опису8 листопада 2022 року сільський голова Ладижинської сільської ради Сергій Цоколенко здійснив виїзний прийом громадян в селі Текуча.

Перше, що помітив Сергій Васильович на початку візиту – це упорядковану територію села. Завдяки старості та працівникам Текучанського старостинського округу населений пункт виглядає чисто та доглянуто.

Під час прийому Сергій Васильович спільно з Олександром Леонідовичем відвідали майбутнє житло для внутрішньо переміщених осіб, яке наразі перебуває на стадії ремонту. Даний гуртожиток зможе прийняти  та надати сприятливі умови для проживання близько 40 осіб.

На закінчення прийому Сергій Васильович завітав до наймолодших жителів округу, вихованців віддаленої групи Ладижинського закладу дошкільної освіти «Дитячий садок «Зірочка». Дітки після повернення з укриття очікували на вечерю.

Наступний виїзний прийом громадян відбудеться 15 листопада в селі Фурманка.