ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПОЛИВ

Дата: 07.11.2022 09:48

Фото без описуДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПОЛИВ

В Україні  з 2019 року функціонує Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл».

Метою цієї субгрантової програми є просування процесу земельної реформи, сприяння інноваціям у зрошенні, розширення прав і можливостей земле - та водокористувачів, допомагаючи їм запровадити сучасне зрошення через впровадження нових технологій і автоматизацію зрошення, закупівлю та встановлення енерго- та водозберігаючого обладнання для скорочення непродуктивних втрат води, зменшення споживання енергії та збереження родючості ґрунту.

В рамках даної програми планується реалізація пілотних проектів для суб’єктів, які використовують у своїй діяльності зрошувальні системи.

Детально ознайомитись з проектом можна зареєструвавшись для участі у передзаявочному онлайн-семінарі, який відбудеться в рамках Програми USAІD АГРО 16 листопада 2022 року, з 11.00 до 13.00, надіславши ім'я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону не пізніше 18.00 за місцевим часом 14 листопада 2022 року на електронну адресу agro.subawards@chemonics.com.