Триває відбір у 18 конкурсах за напрямом «Перехід до чистої енергії». Долучайтесь!

Дата: 04.11.2022 09:02

Фото без описуТриває відбір у 18 конкурсах за напрямом

«Перехід до чистої енергії».

Долучайтесь!

За інформацією Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 24 червня 2022 року між Україною та Європейським Союзом було підписано Угоду про приєднання України до природоохоронної Програми ЄС LIFE – Програми дій з довкілля та клімату.

Дана Програма дозволяє реалізовувати проекти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Верховна Рада України 20 вересня 2022 року схвалила поданий Президентом України проект Закону № 0167 «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у Програмі ЄС LIFE – Програмі дій з довкілля та клімату».

Наголошуємо, що конкурсний відбір проектів триває до 16 листопада поточного року. На сьогодні актуальна можливість взяти участь у 18 конкурсах за напрямом «Перехід до чистої енергії».

ПРОГРАМА LIFE