Дата: 03.11.2022 16:30

Фото без описуБагатоцільова грошова допомога для населення, яке постраждало від воєнних дій від УВКБ ООН

Грошова допомога від УВКБ ООН – це одноразова виплата в розмірі 2220 гривень щомісячно на особу протягом 6 місяців (для тих, хто подавав заявку на допомогу ДО 1 вересня 2022 року, виплата надавалася тільки протягом 3-х місяців БЕЗ подовження ще на 3 місяці).

Подати заявку можуть не тільки вразливі вимушено переміщені особи, але й постраждалі від воєнних дій у певних регіонах, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

Дана програма реалізовується  у таких містах : Львів, Стрий, Самбір, Червоноград, Вінниця, Хмельницький, Шепетівка,  Старокостянтинів Кам'янець - Подільський, Старокостянтинів, Кривий Ріг, Кам’янське, Тернопіль, Чортків, Дніпро, Павлоград, Чернівці, Сторожинець, Берегомет, Хотин, Полтава, Черкаси, Умань.

Отже,  на допомогу можуть звертатися ті родини, які  не отримувала раніше допомогу від міжнародних організацій, має дохід, менший за 5400 грн на особу, та якщо ви належите до таких категорій та маєте критерії вразливості,  а саме:

• родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
  • родина, яку очолює одна/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;
  • родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);
  • прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Які потрібно документи для реєстрації?

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.
Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів (за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан здоров’я).

Інформація, яку необхідно буде надати:

• ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;
  • місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);
  • податковий номер (необхідний для виплати допомоги);
  • свідоцтво про народження дітей (за наявності);
  • номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки “є Підтримка” не підходять.
  • будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо)

Графік роботи пункту реєстрації на грошову допомогу від УВКБ ООН:

м. Умань, вул. Садова, 7   понеділок - п'ятницю, неділя

Графік роботи: 8.30 - 16.30

Звертаємо вашу увагу, що офіс в Умані реєструє за попереднім записом, який можна здійснити за номером телефону   093 191 01 20

УВАГА! Офіс та мобільні пункти реєстрації під час повітряної тривоги не працюють.

Для отримання більш детальної інформації: https://t.me/unhcr_help_cherkasy

Підготував: відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я