25 жовтня в селі Ладижинка проведено акцію «За чисте довкілля»

Дата: 26.10.2022 09:54

Фото без описуНа виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-з «деякі питання проведення щорічної акції за чисте довкілля» та Дня благоустрою території населених пунктів» та доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 №22265/27/1-10 25 жовтня в селі Ладижинка проведено акцію «За чисте довкілля».

В рамках акції працівниками виконавчого комітету Ладижинської сільської ради було висаджено 50 саджанців горіха вздовж узбіччя дороги, що біля нового кладовища.

Саджанці дерев надав наший односельчанин – підприємець Заріцький Ігор Андрійович.

Насадження покращать нашу місцевість та нададуть особливу, неповторну красу нашому з вами краю. Кожне висаджене дерево – це запорука чистого повітря, а отже – і нашого здоров’я.