Дата: 21.10.2022 14:25

Фото без описуЛадижинська сільська територіальна громада провела в останній шлях свого земляка  - захисника Вітчизни Білоуса Сергія Анатолійовича.

Попрощатися з героєм прийшли його рідні, близькі та знайомі. Представники влади, побратими та односельчани. Поховали воїна на сільському кладовищі села Ладижинка.

З перших днів  повномасштабної війни в Україні, Сергій добровільно пішов захищати Батьківщину. Під час військової служби, служив в окремому батальйоні спеціального призначення та брав участь в захисті північних кордонів України, у важких оборонних боях Донецької області.

Він був справжнім патріотом і захисником свого народу, світлим, усміхненим привітним чоловіком, який завжди готовий прийти на допомогу.

У Сергія залишилися дружина та дві доньки. Немає таких слів, які б зараз могли втішити родину Героя.

У ці гіркі  хвилини  щиро поділяємо горе сім’ї та схиляємо голови у глибокій скорботі. Пам’ять про Сергія Білоуса вічно житиме в наших серцях. Він був, є й буде справжнім сином України. Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно!

Слава Україні!

Героям слава!