Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

Дата: 30.09.2022 16:54

Фото без описуШановні працівники та ветерани освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїм життєвим і професійними перемогами.

Пишаємося нашими досягненнями в освіті. Велика вдячність і шана Вам, педагогічні працівники,  за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Ви завжди були і залишаєтесь  головним світочем  у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили знання вчителя – провідника вічних цінностей.

Освітній процес допомагають здійснювати завгоспи і кухарі, лаборанти і секретарі, бібліотекарі, помічники вихователів і прибиральники. Дякуємо, шановні колеги, за Вашу вірність і відданість обраній справі, невтомну працю.

Шановні освітяни! Бажаємо, міцного здоров’я, життєвої сили, добра і злагоди, енергії, невичерпної  наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту та безхмарних, мирних, світлих днів!