27 вересня,  під головуванням сільського голови Ладижинської сільської ради відбулася  21 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання

Дата: 27.09.2022 15:59

Сьогодні, 27 вересня,  під головуванням сільського голови Ладижинської сільської ради Сергія ЦОКОЛЕНКА відбулася  21 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання.

Засідання розпочалося з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, а також мирних громадян.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, заступник сільського голови, начальники відділів, старости. Для розгляду на порядок денний виносилося 21 питання.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій Ладижинської сільської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• Про затвердження передавального акту Фурманського ЗДО «Горобинка»
  • Про затвердження передавального акту Ропотуського ЗДО «Віночок»
  • Про затвердження передавального акту Текучанського ЗДО «Росинка»
  • Про затвердження передавального  акту Рижавського МНВК
  • Про внесення змін до структури Ладижинської ліцею
  • Про затвердження статуту Ладижинського ЗДО «Зірочка» у новій редакції
  • Про затвердження статуту Ладижинського ліцею у новій редакції
  • Про надання допомоги на поховання
  • Про надання дозволу на розроблення детального плану території в селі Ладижинка по вулиці Шкільна
  • Також було розглянуто низку земельних питань

Результати поіменного голосування засідання 21 позачергової сесії сільської ради VIII скликання  опубліковані на офіційному вебсайті Ладижинської сільської територіальної громади, в день голосування.