В Ладижинській сільській територіальній громаді відбувся всесвітній День прибирання

Дата: 19.09.2022 13:45

В Ладижинській сільській всесвітній День прибирання. Метою заходу стало формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля.

Як результат було очищено раніше визначені локації в селах Городниця, Затишок,  Колодисте, Ладижинка, Рижавка, Ропотуха, Ятранівка, Фурманка, Текуча та Шарин.

Загалом було зібрано понад  500 кілограмів сміття,  в акції взяло участь 275 осіб. До робіт долучилися працівники відділів і служб виконавчого комітету Ладижинської сільської ради, соціальні працівники, працівники освіти і культури, двірники, працівники КП «Ладижинський сількомунгосп». Як завжди не стояли осторонь і  сільськогосподарські виробники: ТОВ "Агрофірма Терра – 2014", ТОВ "Агрофірма Текуча", ТОВ "Новий Світ - Агро",  а також Хитрук Віталій (село Ятранівка) та Яковенко Анатолій (село Ладижинка).

Пам’ятаймо, не потрібно чекати Всесвітнього дня прибирання, адже саме маленькими щоденними зусиллями кожного з нас ми вбережемо нашу планету!