ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ – 2022!

Дата: 07.09.2022 08:45

За ініціативи Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» – учасника загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 60 мільйонів активістів у 191, у Ладижинській громаді в другу п’ятницю вересня (9 числа) буде проведено Всесвітній день прибирання.

Основною метою заходу є формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Містяни за кордоном та в місцях вимушеного переселення можуть організувати онлайн або традиційні толоки, долучитись до міжнародної події, подякувати приймаючим населеним пунктам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.

Формати для участі охочих долучитися до акції можуть бути різні:

1. Для всіх, онлайн – Цифррове прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів СО2 в атмосферу – реєстрація результатів на сайті letsdoitukraine.org/digitalcleanup.
  2. Сімейні та індивідуальні прибирання – після прибирання важливо віднести зібране до найближчого сміттєвого баку.
  3. Колективні прибирання на території установ, організацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена.
  4. Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай» сортування вторинної сировини та відправка на переробку.

Колективні прибирання будуть здійснюватися на визначених локаціях на території загального користування:

с. Городниця (територія парку при в’їзді в село)

с-ще, Затишок (територія за магазином)

с. Колодисте (територія перехрестя вулиць Лесі Українки та Гагаріна)

с. Ладижинка (територія старого кладовища)

с. Ладижинка (територія навколо перехрестя вулиць Анісімова та Гагаріна)

с. Рижавка  (територія кладовища)

с. Ропотуха (територія кладовища)

с. Фурманка (територія, школи,  кладовища)

с. Текуча вул. Перемоги

с. Шарин (територія кладовища в центральній частині села)

с. Ятранівка (територія кладовища)

Закликаємо не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених локаціях, попередньо пройшовши інструктажі техніки безпеки.

Підготував відділ комунальної власності та ЖКГ