З 1 вересня, з Днем знань!

Дата: 01.09.2022 14:21

Фото без описуТрадиційно у перший день осені освітяни, батьки та школярі відзначають День знань.

День знань – це всенародне свято мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. 1 вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

Цього року День знань та початок нового навчального року вийшли зовсім не таким, як попередні роки, побажання та поради батькам та школярам мають гіркий присмак — присмак війни, але ми все одно маємо продовжувати жити та відчувати позитивні емоції.

Незважаючи на те, що в нашій країні триває повномасштабна війна, навчальний процес у більшості навчальних закладів громади розпочався стандартно — 1 вересня. У Ладижинському ліцеї,  Колодистенській гімназії,  Шаринській гімназії 2022-2023 навчальний рік розпочато дистанційно, тобто у форматі онлайн, в офлайн режимі функціонуватиме Рижавська філія Ладижинського ліцею.

Найщиріші вітання Вам, шановні освітяни, студенти, школярі,

а також батьки наших учнів!

Бажаю усім неймовірних сил, здоров'я, натхнення, оптимізму, ентузіазму, сміливості, наполегливості, рішучості, бадьорості та багато чудових ідей, щоб цей навчальний рік був успішним і плодотворним.

Школярам та студентам бажаю підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, запорукою визначних успіхів у зміцненні України! Зі святом усіх!

Будьмо сильними! Будьмо успішними! Будьмо разом!

З повагою, сільський голова                                            Сергій Цоколенко