За участі Ладижинського ЦКДС було проведено урочисту сесію з нагоди 31-річниці з дня Незалежності України

Дата: 30.08.2022 15:03

26 серпня в Ладижинському Будинку культури, за участі Ладижинського ЦКДС, було проведено урочисту сесію з нагоди 31-річниці з  дня Незалежності України. Ми досі щодня і щохвилини виборюємо нашу незалежність й свободу. І вкотре хотіли нагадати усім історію з початку нашої Незалежності.

Ми є сильна нація, і падаючи з ніг завжди будемо на них вставати не дивлячись ні на що. Щасливі ми і пишаємось тим, що народилися і живемо на багатій, чудовій, мальовничій землі – у нашій славній у нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки – тут корінь роду українського.

Українці непереможні, бо боронять свою святу землю! Сьогодні серця кожного сповнені любові до неньки-України, віри у її Перемогу та вдячності її героям-захисникам та захисницям!

Підготував Центр культури, дозвілля та спорту