В Ладижинській громаді пройшла перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року

Дата: 29.08.2022 10:56

Фото без описуВ період 22.08-23.08.2022 року в Ладижинській СТГ пройшла перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року. За результатами роботи комісії щодо перевірки готовності закладів  освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, до складу якої увійшли представники Державного нагляду санітарного законодавства Уманського управління ГУ ДПСС в Черкаській області, Уманського районного управління Головного управління ДСНС України у Черкаській області, поліцейських офіцерів громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Уманського РУП ГУНП в Черкаській області, Відділу освіти, кільтури, молоді та спорту Ладижинської ТГ, а також був запрошений головний спеціаліст сектору з питань ЦЗ та оборонної роботи Уманської райдержадміністрації визначено, що рекомендовано розпочати навчальний процес в офлайн режимі в:

• Ладижинському ліцеї
  • Рижавській філії Ладижинського ліцею
  • Колодистенській гімназії
  • Шаринській гімназії
  • Ладижинському ЗДО «Зірочка»
  • Городницькому ЗДО «Малятко»
  • Колодистенському ЗДО «Берізка»
  • Текучанському ЗДО «Росинка».

Разом  з тим, можна сказати, що у  всіх закладах освіти приміщення, навчальні кабінети, спортзали, ігрові майданчики відповідають встановленим вимогам. знаходяться у належному рівні. Харчоблоки та їдальні готові для обслуговування учнів. Медичні кабінети мають відповідні оснащення. У Ладижинському ліцеї цьогоріч облаштована сучана ресурсна кімната для дітей з особливими освітніми потребами. Праціники освітянської родини Ладижинського ліцею, за рахунок зібраних власних коштів, досить плідно попрацювали над естетичним оформленням IV поверху закладу.

В свою чергу, до 15.09.2022 року потребує закінчення проведення комплексних робіт  по облаштуваннню найпростішого укриття  Ятранівський ЗДО «Росинка».

Не рекомендовано розпочинати роботу в Ропотуському ЗДО «Віночок», Фурманському ЗДО «Горобинка» в звязку з відсутністю найпростіших укриттів.

Станом на 25.08.2022 в офлайн режимі за рішенням батьків буде працювати Рижавська філія Ладижинського ліцею.

Решта закладів ЗЗСО будуть працювати в онлайн режимі.

Забезпечення паливом закладів освіти Ладижинської ТГ станом на 25.08.2022 року становить 28,2 %.

Підготував відділ освіти, культури, молоді та спорту