Привітання голови Ладижинської громади З Днем Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2022 15:39

З далеких часів відгомін іде

Про прадідів відвагу, мужність, славу.

Наш прапор житнім золотом цвіте;

Він – символ незалежної держави.

Знамення сяє сонцем золотим,

Небесною виблискує блакиттю…

З ним здобували все, що є святим;

І нас із ним нікому не скорити!

Шановні співвітчизники!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор. День прапора України почали відзначати в 2004 році за наказом Леоніда Кучми, а сам державний прапор був затверджений в 1992 році. Синій колір символізує небо, а жовтий - пшеницю.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Він є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Шануймо те, що нас об’єднує!  Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

А завтра ми відзначатимемо важливе державне свято – День Незалежності України, 31-у річницю становлення нашої держави.

Цього року державне свято ми відзначаємо під звуки сирен та вибухи снарядів. 31 річниця незалежності України стане нагадуванням усьому світу, як дорого коштує свобода та незалежність. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

Дозвольте привітати Вас, дорогі співвітчизники, з Днем Незалежності України! Хочу побажати усім завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

Хай живе вільний і непереможний народ! Процвітання, здоров'я, міцного духу багатій і щедрій Україні! Нехай сім'ї Ваші завжди будуть згуртованими, столи - повними, свята - веселими, сусіди - чуйними, а друзі - щирими!

З повагою,

сільський голова                                                      Сергій ЦОКОЛЕНКО