До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

Дата: 09.08.2022 09:35

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

У зв’язку з необхідністю ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, просимо громадян, які перебували на квартирних чергах  при виконавчих комітетах сільських рад, що увійшли до складу Ладижинської сільської ради, у термін до 01.10.2022 року звернутися до відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Ладижинської сільської ради для перереєстрації даних.

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами документів, а саме:

1) копії паспорта громадянина України;

2) копії ідентифікаційного номера;

3) довідки  про реєстрацію місця проживання особи  на кожного члена сім’ї (за формою Додаток 1до Порядку створення, ведення та адміністрування реєстрів територіальних громад);

4) документів про наявність пільг (за наявності);

5) копії свідоцтва про шлюб;

6) копії свідоцтва про народження неповнолітніх дітей, копії їхніх ідентифікаційних номерів;

7) копії договору найму/піднайму житлового приміщення за місцем проживання заявника та членів сім’ї (за наявності);

8) копії правовстановлюючого документа та копії технічного паспорта на житлове приміщення, що перебуває у власності чи користуванні у заявника та членів сім’ї або Інформації з державного реєстру прав на нерухоме майно;

9)  довідки  про  те,  чи  перебувають члени сім’ї на квартирному обліку   за  місцем  роботи;

10) копії Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов (отримати у старости старостинського округу);

11) заяви про внесення змін в облікові дані (у разі наявності підстав).

Нагадуємо про необхідність пройти зазначену перереєстрацію документів.

Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування позачергової, першочергової та загальної квартирних черг та будуть сприяти прозорому обліку таких громадян.

Прийом документів громадян, які перебувають на квартирному обліку проводиться в приміщенні Ладижинської сільської ради за  адресою: вул. Шкільна, 2, с. Ладижинка ІІ поверх (відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства): понеділок – п’ятниця з 8:00 до 17:00, тел. для  довідок 099-004-32-00.

Громадяни, які не поновлять документи у  встановлений термін, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов, а отже, будуть зняті з квартирної черги.

Підготував начальник відділу комунальної власності та ЖКГ