День Української Державності

Дата: 29.07.2022 18:38

День Української Державності

Цьогоріч українці вперше відзначають нове державне свято – День Української Державності, що співпадає з Днем Хрещення Київської Руси – України. Досі саме в цей день Україна вшановувала одного з перших своїх державотворців – святого рівноапостольного Володимира Великого, князя Київського. Саме він, прийнявши у 988 році християнство, «засвідчив цивілізаційний вибір Київської Руси».

28 липня 2022 року на святкові урочистості до Колодистенського ліцею завітали  вчителі, батьки та учні, які символічно були одягнуті у барвисті вишиванки.

Урочисту частину заходу проведено на патріотичному майданчику закладу освіти, де  директор ліцею Крижановська С.А. та вчитель історії Концева А.П. ознайомили присутніх з історією виникнення державного свята, разом пригадали національні святині українського народу.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували Небесну сотню та загиблих під час війни в Україні.

У бібліотеці закладу діти ознайомились з виставкою тематичної літератури, створеної до Дня Української Державності бібліотекарем Голубєвою С.В.

Учні разом з класними керівниками із задоволенням взяли участь у різних іграх, конкурсах з народознавства, етнографії, закріпили знання про державні символи України, розв’язували кросворди, робили об’ємну аплікацію, писали побажання воїнам.

Підготував: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради