Аукціон Благодійна ярмака

Дата: 27.07.2022 15:56

Лот №1

5 складометрів дров різних порід, надав підприємець Андрій Харишук, с. Рижавка. Початкова ціна 4500 грн.

Лот № 2 дитячий мотоцикл

Дитячий електричний мотоцикл на акумуляторі.

Вартість 1 000 грн. Надав Затишняк Олександр Володимирович.

Лот № 3 Ладижинський розпис

Подарункові набори  з нанесеним елементом «Ладижинський розпис». Елемент занесений до віртуального музею нематеріальної культурної спадщини України. Представлені зразки елементу були учасниками Міжнародного конкурсу «Острів злагоди» (диплом І ступеня), Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Золотава осінь» (диплом І ступеня) та Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Мій скарб – моя Україна» (диплом І ступеня).  Вартість 400 та 450 грн. Виконала Миколайчук Інна Дмитрівна.

Лот № 4 Ладижинський розпис

Лот № 6 Парка породистих голубів, надав Гаврик Сергій, с. Рижавка. Початкова ціна 200 грн.

Фото без описуЛот № 7 Молода овечка (Джавеліна), надав підприємець Андрій Харишук, с. Рижавка. Початкова ціна 1000 грн.

Лот № 8 Комплект українських марок воєнної тематики, які користуються попитом у всьому світі. Початкова ціна 600 грн (2 шт.).

Лот № 9 Полотно із зображенням Божої Матері. Розмір 1х1,5 м.

Вартість 1 500 грн. Виконала Семенюк Наталія Миколаївна.

Лот №10 Листівка української воєнної тематики, яка користується попитом у всьому світі. Початкова ціна 100 грн