Організовується Благодійний ярмарок «Сила в єднанні»!

Дата: 22.07.2022 16:23

Надскладний час проживає наша держава і від кожного з нас залежить майбутнє України. Завдання надважливе – ПЕРЕМОГА! Жителі громади, наші земляки, віддають здоров’я та життя і кожен українець зобов’язаний зробити все можливе, що від нього залежить аби допомогти та підтримати наших захисників.

З Ладижинської громади, яка налічує 11 населених пунктів (Городниця, Затишок, Малий Затишок, Колодисте, Ладижинка, Рижавка, Ропотуха, Текуча, Фурманка, Шарин, Ятранівка), 120 її жителів, на даний час, воюють з країною агресором. Забезпечення воїнів потребує покращення, тому, жителі громади об'єднались у волонтерський рух, який від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну плідно працює: виготовлення тушкованки, плетіння маскувальних сіток, пошиття розгрузок та медичних нош, випікання солодощів та придбання вкрай необхідного.

Кожен має можливість долучитись та допомогти прийнявши участь у Благодійній ярмарці «Сила в єднанні» надавши товар для продажу або придбавши запропонований.

Не будьте байдужими! Сила в єднанні!