Важлива інформація!

Дата: 19.07.2022 16:29

Важлива інформація!

Відповідно до рішення сесії Ладижинської сільської ради від 15.04.2022 № 16-12/VIII «Про перепрофілювання (зміну типу) закладів загальної середньої освіти Ладижинської сільської ради» з 01 серпня 2022 року буде змінено тип та назви закладів:

• Колодистенський ліцей – Колодистенська гімназія;
  • Шаринський ліцей – Шаринська гімназія.

Набір здобувачів освіти до 10-х класів за принципом вивчення  предметів на профільному рівні буде здійснюватися на базі Ладижинського ліцею. А це можливість глибше та якісніше вивчати обрані предмети. Профільна школа має дати  можливість вибрати напрямок, за яким хочуть навчатися учні.

У 2022/2023 навчальному році  Ладижинський ліцей  здобувачам освіти  пропонує  для вивчення на профільному рівні такі предмети:

• для 10-х  класів  вивчення  профільних навчальних предметів (за вибором): географія, технології;
  • для учнів з вивченням географії на профільному рівні -підсилення вивчення 3-х навчальних предметів (за вибором): українська мова, математика, біологія, історія України, англійська мова;
  • для 11-х  класів  вивчення  профільних навчальних предметів (за вибором): українська мова та література, технологічний профіль ( автосправа, водії категорії С,В);
  • для учнів з вивченням української мови та літератури на профільному рівні -підсилення вивчення 3-х навчальних предметів (за вибором):  математика, біологія, історія України, англійська мова.

Підготував: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради