Про недопущення негативного впливу на умови життєдіяльності при застосуванні пестицидів та агрохімікатів

Дата: 15.07.2022 10:25

Враховуючи звернення, які надходять від мешканців сіл громади на погіршення умов проживання та забруднення атмосферного повітря при внесенні пестицидів та мінеральних добрив, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя в громаді і попередження негативного впливу на умови життєдіяльності людей та довкілля, просимо  суб’єктів господарювання, які використовують пестициди та агрохімікати  неухильно дотримуватись вимог Закону України «Про пестициди і агрохімікати» та санітарного законодавства при зберіганні, транспортуванні та застосуванні засобів захисту рослин.

При цьому оприлюднюємо Пам’ятку щодо безпечного застосування пестицидів та агрохімікатів у сільському господарстві та Повідомлення про застосування пестицидів і агрохімікатів, адресоване органам місцевої влади та мешканцям населеного пункту, які надані Уманським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

ПАМ'ЯТКА Безпечне застосування пестицидів та агрохімікатів у сільському господарстві

ПОВІДОМЛЕННЯ мешканцям населеного пункту, власникам пасік, рибогосподарств, лікувально-профілактичних закладів, закладів оздоровлення та відпочинку про застосування пестицидів та агрохімікатів

ПОВІДОМЛЕННЯ суб’єктом господарювання про застосування пестицидів та агрохімікатів