Ладижинська сільська рада

Поліцейським офіцерам Ладижинської сільської територіальної громади вручили службовий автомобіль

Дата: 08.07.2022 14:06

7 липня 2022 року поліцейські офіцери громади отримали службовий автомобіль підвищеної прохідності Suzuki SX4 2021 року випуску.  Ключі від нового службового автомобіля вручив сільський голова Ладижинської сільської ради – Сергій ЦОКОЛЕНКО.

Автомобіль придбано коштом Ладижинської сільської ради та субвенції Головного управління національної поліції Черкаської області. Його вартість склала 620 тис. 500 грн.

Отримання нового автомобіля дозволить поліції ще оперативніше реагувати на виклики громадян, швидше вживати заходи з припинення правопорушень, своєчасно надавати допомогу.

Також жителям громади було представлено другого офіцера громади - Вегреновського Валерія Тарасовича. Новопризначений поліцейський пройшов багатоетапне навчання та вже приступив до роботи.

Нагадаємо, що раніше за рахунок Ладижинської сільської ради було облаштовано приміщення для офіцерів поліції та придбано меблі для нього.