До уваги бажаючих отримати гранти для висадки та  облаштування нового саду, ягіднику, винограднику

Дата: 07.07.2022 14:35

До уваги бажаючих отримати гранти для висадки та  облаштування нового сад, ягіднику, винограднику

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» затверджено, зокрема, Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

Гранти надаються за умови спів фінансування з отримувачем у співвідношенні:

• не більше 70 відсотків вартості проекту висадки насаджень – за рахунок гранту;
  • не менше 30 відсотків – за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних).

Отримувач може отримати гранти включно для висадки не більше 25 гектарів насаджень.

Просимо до 11 липня 2022 року надати свої пропозиції до Ладижинської сільської ради або старостатів відповідних населених пунктів про потребу у саджанцях для реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738 для подальшої передачі інформації до Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

Форма подання заявки

Підготував: Відділ земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Ладижинської сільської ради