В Ладижинській громаді пройшов курс безкоштовних тренінгів «Отримання коштів для власного бізнесу»

Дата: 04.07.2022 13:46

З 29 червня по 2 липня Ладижинська сільська територіальна громада перша з чотирьох громад в Уманському районі, прийняла команду Агенція Регіонального Розвитку Таврійського Об'єднання Територіальних Громад. Членами команди проведено стратегічні сесії з тренінгу бізнес-планування й написання заяв на грантове фінансування під бізнес та тренінгу зі створення соціальних проєктів.

На першому етапі проєкту (29 червня) командою  АРР Таврійського об'єднання територіальних громад провели стратегічну сесію, де було розібрано сильні й слабкі сторони нашої громади, пропрацьовано ідеї розвитку, створену ресурсну карту.

На другому етапі (30 червня та 1 липня) охочих відкрити власну справу навчили базовим знанням з грантрайтингу. Протягом тренінгу учасники з сіл: Рижавка, Городниця, Фурманка, Ладижинка спільно з лекторами, детально опрацювали свої бізнес-ідеї, склали інвестиційні плани та отримали навички для створення власного бренду.

В суботу 2 липня, відбулась завершальна сесія зі створення проєктів для соціального розвитку громади. Де було візуалізовано пропозиції жителів громади щодо створення молодіжного центру, відновлення парку та побудови дитячого майданчика.

Дякуємо команді АРР Таврійського об'єднання територіальних громад  за отриманні знання. Сподіваємось, що дані ідеї будуть доведені до фінансування й запуску підприємств.