«Здоров’я є найвищим багатством людини» – Гіппократ

Дата: 24.06.2022 09:02

«Здоров’я є найвищим багатством людини» – Гіппократ

Здоров’я є найбільш головне складової життя кожної людини. Саме від нього  залежить, як ми будемо жити і будемо взагалі.

Вже рік як в Ладижинській сільській громаді, із розміщенням в селі Ладижинка, функціонує  пункт постійного базування бригади екстреної швидкої медичної допомоги (ЕШМД), що дає можливість забезпечувати цілодобове надання екстреної медичної допомоги всім хто цього потребує. Виїзди здійснюються по селах  нашої територіальної громади - Ладижинка, Текуча, Городниця, Рижавка, Колодисте, Затишок, Малий Затишок, Фурманка, Ропотуха, Шарин, Ятранівка, а також, до сусідніх населених пунктів, які входять до Паланської сільської територіальної громади - Антонівка, Посухівка, Черповоди, Юрківка. За цей рік здійснено більше 820 виїздів на виклики, а це врятовані життя та здоров’я людей.

За рік роботи було поліпшено матеріально технічне забезпечення  пункту постійного базування бригади екстреної швидкої медичної допомоги:

• побудовано навіс для медичного автомобіля,
  • отримано новий додатковий автомобіль швидкої допомоги CITROEN  2021 року випуску,
  • підключено провідний інтернет,
  • надано генератор для підтримки безперебійного електричного живлення.

Пам’ятайте, що  швидку медичну допомогу викликати за номером – 103                                    (безплатно зі стаціонарних та мобільних телефонів)

Фото без описуФото без описуФото без описуПідготував: Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Ладижинської сільської ради