Ладижинська сільська рада

Благоустрій кладовища в селі Ятранівка

Дата: 09.06.2022 09:20

Благоустрій кладовища в селі Ятранівка

Відповідно до чинного законодавства на початку року було створено Ятранівський старостинський округ, що включає два населені пункти: Ятранівка та Шарин. Старостою округу призначено Мельник Зінаїду Миколаївну.

Цьогоріч Зінаїда МЕЛЬНИК ініціювала облагородження місць вічного спочинку села Ятранівка. Адже шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками й печивом у пам’ятні дати. Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований.

Завдяки небайдужим та активним жителям, такими що вболівають за свій населений пункт (с. Ятранівка), працівниками бюджетних установ: ЗДО "Ясла - садок "Росинка", Ятранівська філія Центру культури,  дозвілля та спорту Ладижинської сільської ради (бібліотека), Ятранівська філія Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області (технічний персонал), соціальному робітнику та працівникам старостату проведено роботи з благоустрою сільського кладовища, а саме:

• Розчищено парості
  • Вивезено накопичене сміття, будівельні залишки, та зрізані дерева
  • Викошено забур'янені території по площі

Окремо висловлюємо слова вдячності Юрію Івановичу Гриню, Володимиру Архиповичу Хитруку, сім'ї Володимира Івановича Сороки  та Валерія Дмитровича Приза за надання автомобільної техніки та паливо – мастильні матеріали.