Благодійність властива українському народу

Дата: 03.06.2022 13:16

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Тому, в такий важкий для нас час, працівники Центру культури, дозвілля та спорту Ладижинської громади  об’єдналися  для допомоги нашим захисникам. Працівники активно випікають домашню випічку, плетуть маскувальні сітки. Завдяки Копернак М.П., в Ладижинському будинку культури та в  Текучанській філії працівники  розпочали виготовляти основи для маскувальних сіток. Маємо надію, що ця справа буде продовжуватись і в інших філіях нашої громади. Задля цього потрібний матеріал, але дякуючи нашим небайдужим людям він знаходиться. Дітки також не змогли всидіти вдома та активно долучилися до своїх наставників. Своїми малюнками дають ще більшу наснагу нашим хлопцям на передовій. Об’єднавшись в одне ціле ми віримо в  нашу перемогу, в наших захисників та знаємо, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.  Слава УКРАЇНІ  та нашим ЗАХИСНИКАМ.!!!