1 червня  вся дітвора відзначає Міжнародний день захисту дітей

Дата: 02.06.2022 16:25

1 червня  вся дітвора відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Це – чудове свято, оскільки діти – це радість для батьків і майбутнє для держави.
Адже саме в дітях батьки бачать продовження свого роду, розвиток та становлення власних талантів,  здійснення своїх мрій і сподівань на краще. У дітях концентрується впевненість у розвиток та процвітання й самої держави. Адже за нинішніми юними та малими завтрашній день, коли вони візьмуть на себе відповідальність за життя усієї країни.

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

1 червня начальник служби у справах дітей Ладижинської сільської ради Мар'яна Новікова, директор КЗ «ЦНСП Ладижинської сільської ради» Ольга Тодосійчук, фахівець із соціальної роботи КЗ «ЦНСП Ладижинської сільської ради» Марина Данилюк, поліцейський офіцер  Ладижинської громади Сергій Глушко спільно з працівниками ДП «УМАНЬ-АГРО» відвідали дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей учасників АТО, дітей - сиріт та дітей позбавленого батьківського піклування.

Для дітей даний візит став приємним сюрпризом. З радістю, щирою посмішкою та блиском в очах вони зустрічали гостей, які привітали їх зі святом та вручили солодощі.

Щира вдячність Володимиру Кулікову, директору ДП «УМАНЬ-АГРО», за придбання  солодких подарунків для дітей. Дуже приємно, що в наш не легкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.