31 травня в селі Шарин відбувся виїзний прийом громадян головою Ладижинської сільської ради

Дата: 01.06.2022 08:33

Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів  громадян, 31 травня, голова Ладижинської сільської ради Сергій ЦОКОЛЕНКО відвідав село Шарин.

На особистий прийом сільського голови, для вирішення актуальних проблем,  завітала сім’я внутрішньо переміщених осіб, які у ході прийому отримали роз’яснення щодо порушених ними питань.  Більшість з них знаходяться на контролі старости Ятранівського старостинського округу – Зінаїди МЕЛЬНИК.

В рамках робочого візиту Сергієм Васильовичем та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту - Олександром ПАЛАМАРЧУКОМ  було обговорено плани роботи закладів освіти та культури с. Шарин та с. Ятранівка у воєнний час.

Наступний виїзний прийом громадян сільського голови відбудеться в селі Ятранівка 7 червня (вівторок) о 14:00.