Голова Ладижинської сільської ради здійснив особистий виїзний прийом в селі Фурманка

Дата: 24.05.2022 17:05

24 травня 2022 року сільський голова Ладижинської сільської ради Сергій ЦОКОЛЕНКО здійснив особистий виїзний прийом у селі Фурманка.  В ході прийому жителями та гостями населеного пункту порушувалися питання земельних відносин, пенсійних нарахувань, субсидій та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Сергій Васильович запевнив, що всі питання будуть відпрацьовані та вирішені найближчим часом. Варто наголосити, що жодне зі звернень не залишилося без уваги.

До прийому громадян долучилася й староста Ропотуського старостинського округу – Алла СТРИЧУК, яка під час прийому спільно з Сергієм Васильовичем відвідала Фурманський будинок культури, зокрема гурток «Умілі ручки», де займаються діти шкільного віку.

Наступний виїзний прийом сільського голови відбудеться в селі Шарин 31 травня (вівторок) о 14:00.