Освітяни Ладижинської громади щодня заступають на кухонну варту — готують їжу для військовослужбовців

Дата: 09.05.2022 12:01

Працівники КЗ Ладижинської спеціальної школи та кухарі Ладижинського ліцею щоденно готують пиріжки, каші, салати та тушкують м'ясо, для військовослужбовців. На кухні у кожного є свої обов'язки: хтось ріже, хтось ліпить, хтось смажить. Під час війни кожен робить максимум для того, аби перемога настала якомога швидше.

Готова їжа передається до волонтерського центру Ладижинської громади, який потім відправляє воїнам ЗСУ домашні страви, м'ясні та рибні консерви власного виробництва, а також випічку.

Щоденно Ладижинські волонтери виготовлену продукцію пакують у ящики й звозять із населених пунктів громади до Волонтерського центру. Потім все вантажать у мікроавтобуси, які доставляють провізію військовим. Разом із консервацією воїнам ЗСУ  передається сало, мед, овочі, фрукти, крупи, олія, солодощі, засоби гігієни, медикаменти, одяг та інші потрібні речі.

Нагадуємо, що у населених пунктах громади діє збір коштів на потреби військових Збройних Сил України. Так на 06.05.2022 придбано спецодяг та інші необхідні для захисту тіла елементи (наколінники, налокітники), які передано до волонтерського центру «Разом».