Дякуємо усім не байдужим, хто прийшов підтримати наших захисників

Дата: 25.04.2022 16:08

Сьогодні, 25 квітня 2022 року об 11.00 в залі Ладижинського Будинку культури відбулася зустріч із захисниками України, які побували у зоні бойових дій.

Почалося зібрання з освячення автомобіля Volkswagen Transporter, який було придбано за допомогою волонтерського центру Ладижинської громади, на прохання бійців 72 окремої механізованої бригади ЗСУ.
Більшу частину коштів надали бійці добровільного формування територіальної громади Ладижинської сільської ради, власними силами провели технічний огляд та ремонт автомобіля, пофарбували у захисне хакі. Урочисто автомобіль переданий Максиму Манькуті, жителю села Ладижинка, який служить в 72 окремій механізованій бригаді ЗСУ та захищає суверенність нашої Держави майже з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Вступне слово сказав Сергій Цоколенко сільський голова, привітавши присутніх зі світлим святом Воскресіння Христового! «Всі ми віримо, що з благословенням Воскреслого Ісуса Христа ми подолаємо ворогів і відбудуємо нашу Батьківщину.

Бажаю усім переможної любові і незламної віри. Нехай сила величного духу українців служить щоденно Україні.

Нехай Господь своєю любов’ю та заступництвом огорне кожного захисника, кожну людину, дарує усім незламність, перемогу та мир» - сказав Сергій Васильович.

Окрім того виступили Максим Манькута – військовий ЗСУ, Юрій Рижак – учасник АТО.

Наталія Гандзюк розповіла про роботу волонтерського центру Ладижинської громади.

Роман Бовкун закликав жителів громади не порушувати комендантську годину.