Ладижинська сільська рада

Зустріч із захисниками України

Дата: 22.04.2022 13:12

Шановні жителі громади!
Події, що зараз відбуваються на території України не залишають байдужою жодну людину. Вся країна переймається болем і хвилюванням за всіх бійців, які перебувають у зоні бойових дій. Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють, захищаючи свободу України, її незалежність та територіальну цілісність.
У понеділок 25 квітня 2022 року об 11.00 в залі Ладижинського Будинку культури відбудиться зустріч із захисниками України, які побували у зоні бойових дій.
Що зараз відбувається на фронті, як воюють наші земляки, про умови "існування" в місцях бойових дій, яку роль у цій війні відіграють волонтери, про це та інше можна буде поговорити на зустрічі.

Запрошуємо усіх небайдужих прийняти участь у даній зустрічі.