Разом до перемоги

Дата: 18.04.2022 08:48

Разом до перемоги

54-й день повномасштабної війни росії проти України. Вже майже два місяці жителі Ладижинської сільської територіальної громади допомагають Збройним Силам України наблизити нас до Перемоги.

Від початку вторгнення рф Виконавчим комітетом Ладижинської сільської ради збираються кошти на потреби військових Збройних Сил України.

На суму понад 23 800 грн придбано та передано захисникам Збройних Сил України:

• Шкарпетки та спідню білизну
  • Засоби особистої гігієни
  • Фурнітуру для розгрузок
  • Тактичний одяг
  • Інші необхідні речі

Підприємці та жителі громади також не стоять осторонь, а допомагають харчовими продуктами та товарами: печиво, випічка, батончики, шоколад, цукор, кава, чай, копченості, цигарки, взуття, наколінники, розгрузки, рукавиці, окуляри.

Господині продовжують готувати тушкованку, каші з м’ясом та випікати солодощі, а майстрині шити розгрузки та балаклави.

Усе зібране комплектується і надсилається (передається) воїнам Збройних Сил України.

Наразі передано 71 посилку, а також необхідні для оборони речі.

Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради висловлює велику подяку всім хто допомагає та підтримує наших захисників у боротьбі з ворогом.

Нагадуємо Вам, в Ладижинській сільській раді та старостатах населених пунктів продовжується збір коштів для військових Збройних Сил України.

Гуртуймося, координуймо наші сили і все буде Україна!