Благоустрій – справа щоденна: у населених пунктах Ладижинської сільської територіальної громади триває підготовка до Великодня

Дата: 15.04.2022 09:56

Традиційно, вже котрий рік поспіль, напередодні Великодня по всій Ладижинській сільській територіальній громаді проводиться упорядкування та озеленення територій.

Протягом тижня старостами разом з активними жителями сіл та працівниками КП Ладижинський сількомунгосп докладено багато зусиль та виконано великий обсяг робіт:

• Озеленено територію будинку культури  в селі Городниця
  • Розчищено хащі в центрі села Текуча та по вулиці Перемоги
  • Упорядковано території кладовищ в кожному населеному пункті
  • Проведено санітарну обрізку дерев

У цей складний час попри труднощі пов'язані з ситуацією у країні, ми робимо все можливе для того, щоб забезпечити належний благоустрій населених пунктів громади.

Хочеться закликати жителів громади: «Підтримуймо чистоту й порядок там, де ми проживаємо»!

Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради висловлює щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з благоустрою усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення санітарного стану територій населених пунктів нашої громади.