Чергова допомога відправилась до наших захисників

Дата: 08.04.2022 10:41

Ладижинська сільська територіальна громада з початку війни активно долучилися до збору допомоги Збройним Силам України.

Згуртованість нашої громади та бажання допомогти військовослужбовцям ЗСУ не може не тішити!

Всі жителі надавали й надалі надають необхідні товари, щоб підтримати воїнів та наблизити нас до Перемоги!

Нещодавно господині старостинських округів Ладижинської громади передали волонтерам штабу  "До Перемоги" печиво та пиріжки, які власноруч випікали для захисників.

Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради висловлює подяку всім хто долучається до підтримки наших бійців!

Завдяки громадянській позиції та активності жителів громади вони можуть відчути підтримку та скуштувати домашню їжу.

Гуртуймося, координуймо наші сили і все буде Україна!