Біда – згуртовує, війна – об’єднує

Дата: 05.04.2022 13:49

Біда – згуртовує, війна – об’єднує

В цей непростий час Ладижинська сільська рада перепрофілювалася в центр підтримки військових та вимушених переселенців.

Спільними зусиллями налагоджено механізм прийому допомоги, її облік та сортування, доставлення військовим та надання тимчасово переміщеним особам.

З перших днів російської агресії колективом КЗ Ладижинська спеціальна школа Черкаської обласної ради було організовано виготовлення каш, м’ясної та рибної тушкованки. На сьогодні кількість готової продукції складає понад 3 тис. банок, яка регулярно відправляється військовим Збройних сил України.

Вже місяць як на території Ладижинської сільської територіальної громади запроваджено реєстрацію тимчасово переміщених осіб.

Відтак, надаємо проміжний звіт щодо роботи Ладижинської сільської ради станом на 05.04.2022р.:

- У Центрі надання адміністративних послуг, віддалених робочих місцях, та старостатах ведеться прийом громадян, як жителів населених пунктів, так і переміщених осіб. Надаються базові адміністративні послуги та консультації щодо отримання адмін послуг в період воєнного стану.

- Зареєстровано понад 700 тимчасово переміщених осіб, які знаходяться на території Ладижинської сільської територіальної громади.

- До відправки готуються необхідні речі ( розгрузки, взуття, наколінники, рукавиці, шкарпетки, засоби особистої гігієни) нашим військовим.

- Передано засоби лікування військовослужбовцям, які боронять нашу землю від окупантів.

- З любов’ю спечено та надіслано солодкі вітання (печиво) нашим захисникам.

- Надано теплі речі та харчові продукти тимчасово переміщеним особам.

Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради висловлює слова вдячності всім жителям громади, бізнесу, підприємцям та всім небайдужим, хто сьогодні підтримує наших військових та тимчасово переміщених осіб.

Гуртуймося, координуймо наші сили і все буде Україна!

Фото без описуФото без опису