Ладижинська сільська рада

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 04.04.2022 13:59

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

У Черкаському державному технологічному університеті проходять творчі конкурси, мета яких – у цей непростий для усієї нашої країни час об’єднати студентів, викладачів, співробітників університету та усіх черкащан навколо ідеї Великої Перемоги України у війні з російським агресором. Через прояв своїх творчих здібностей кожен може зробити свій внесок у загальну Перемогу над рашизмом!

Запрошуємо до участі й співробітників та вихованців ваших навчальних закладів.

1. Конкурс патріотичного малюнка «РАШИЗМУ – НІ! НАБЛИЖАЄМО ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ»                      триває до 8 квітня 2022 року

включно і проходить у таких номінаціях:

• Малюнок на тему «Рашизму – НІ! Наближаємо Велику Перемогу» жителів Черкащини (учнів шкіл, вчителів та інші);
  • Малюнок на тему «Рашизму – НІ! Наближаємо Велику Перемогу» викладача ЧДТУ»;
  • «Малюнок на тему «Рашизму – НІ! Наближаємо Велику Перемогу» співробітника ЧДТУ»;
  • «Малюнок на тему «Рашизму – НІ! Наближаємо Велику Перемогу» студента ЧДТУ»;
  • «Малюнок на тему «Рашизму – НІ! Наближаємо Велику Перемогу» дітей викладачів та співробітників ЧДТУ».
  • Фото без опису

1. Літературний конкурс «КРИЛА УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ» триває до 15 квітня 2022 р.  у наступних номінаціях:
  • Патріотична поезія;
  • Патріотична проза;
  • Авторська патріотична пісня.

Конкурсні роботи надсилати на електронну пошту stop_rus_contest@ukr.net (малюнки у відсканованому вигляді, літературні твори – у word-форматі) або передавати особисто у Відділ студентського розвитку та культурних програм Черкаського державного технологічного університету (корпус № 2, каб. 216).

Визначення переможців відбудеться 11 квітня 2022 р. (Конкурс патріотичного малюнка), 18 квітня 2022 р. (Літературний конкурс), про що буде поінформовано на офіційному сайті ЧДТУ.

Оцінюватиме конкурсні роботи фахове журі, до складу якого ввійшли відомі письменники Черкащини та фахівці кафедри дизайну ЧДТУ.

Особисте нагородження переможців та всіх учасників відбудеться в День Перемоги над рашизмом  на Площі Знань ЧДТУ (хто зможе прибути – отримає особисто, а хто не матиме змоги – оргкомітет надішле у навчальні заклади).

Після завершення конкурсу роботи будуть повернуті учасникам. За бажанням автора малюнок може бути переданий захисникам України. Також всі малюнки, які надійдуть на конкурс, будуть відскановані та надруковані у плакатному вигляді для розгорнення тематичної виставки в Черкаському державному технологічному університеті.