Ладижинська сільська рада

На Черкащині створили безкоштовну онлайн-школу для поглиблення знань з української мови

Дата: 25.03.2022 16:15

Безкоштовну онлайн-школу «Абітурієнт – 2022» для поглиблення знань з української мови для учнів з числа внутрішньо переміщених осіб створили на Черкащині. Школа розпочне роботу вже з 28 березня. працюватиме дистанційно тричі на тиждень.

Заняття проводитиме команда досвідчених учителів, які готові надати повну навчальну та психологічну підтримку випускникам та учням у цей складний час. Адже натепер в області дистанційним навчанням охоплено 3 259 учнів із числа внутрішньо переміщених осіб.

Аби взяти участь у школи, треба зареєструватися за формою: https://forms.gle/mY2BG83iZuA58mBp8

Ініціювала створення такої школи переможниця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022», співавторка навчальних відеоматеріалів для освітньої платформи Всеукраїнська школа онлайн, учительки Черкаського гуманітарно-правового ліцею Катерини Молодик. Підтримали її ідею в Управлінні освіти і наук ОВА та КНЗ «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».